Erkiz Mühendislik

Erkiz Mühendislik İnşaat Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2003 yılında inşaat ve enerji sektörlerinde geniş vizyona, ileri görüşe sahip İnş. Müh. A.Kürşad BOZBAŞ ve İnş. Müh. Hasan TORUNOĞLU tarafından kurulmuştur.

2013 Haziran ayında Yayla Yatırım Gıda İnşaat San. İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi ile güçlerini birleştirerek Erkiz Mühendislik İnşaat Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olmuştur. Şirketimiz Mühendislik, Müteahhitlik, Çelik Konstrüksiyon ve Enerji sektörlerinde hizmet verecek şekilde kendi içerisinde yapılanmıştır. Teknik kadro ve alt yapısını da bu şekilde oluşturmuştur.

Mühendislik : Mühendislik gerektiren proje tasarımları ve statik analizler,

Müteahhitlik – Çelik Kons. : Anahtar teslim projelerde ana müteahhit, geleneksel hadde çelik ve hafif çelik sistemlerde alt yüklenici ve diğer her türlü inşaat kalemlerinde uygulama ve danışmanlık,

Enerji : Enerji sektöründe HES ve JES projeleri mekanik+elektromekanik montajları,  santral işletmeleri ve danışmanlık hizmetleri,

Firmamızın faaliyetleri arasında olan Mühendislik ve Müteahhitlik alanlarında iş sıralaması aşağıdaki gibidir.

Proje Yönetimi :

•    Bütçe analizi, zamanlama takvimi, teklif hazırlama, taşeron ve şantiye koordinasyonu sağlama, yıllık bilanço düzenleme, inşaat maliyet hesabı çıkarma ve raporlama.

Kalite Kontrol :

•    İnşaat malzemeleri kalite kontrolü, şantiye yıllık bilanço, şantiye güvenlik hizmetlerine danışmanlık, iş ve işçi sağlığı denetleme. Firmamız ISO-EN 9001:2008 – OHSAS 18001:2007, EN 1090 – 2 Executive 3 (imalata Yeterlilik Belgesi TÜV-AUSTRIA), EN 3834 – 2 (Kaynaklı İmalat Yeterlilik Belgesi TÜV-AUSTRIA) belgelerine sahiptir. (TUV-SUD denetiminde). ISO-EN 3834 (tüm dünyada çelik imalatı yapabilir yetkinliği) çalışmaları devam etmektedir.

Yüklenici ve Alt Yüklenici :

•    Anahtar teslim projelerde ana müteahhit, bütün yapılarda geleneksel hadde çelik ve Hafif çelik strüktürlerde altyüklenici ve her türlü inşaat kaleminde uygulama ve danışmanlık.

Erkiz Mühendislik gerek kamu gerekse özel sektörde küçük ölçekli tek bir evden büyük ölçekli otel, hastane veya alışveriş merkezi ve HES-RES santralleri gibi çeşitli projelerde mühendislik, müteahhitlik, mekanik ve elektro-mekanik montaj hizmetleri sunmaktadır.

Fabrika: Gaziantep 2. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamız, ilk etapta 24.000 m² kapalı alan ve toplamda 27.500 m² alan üzerine kurulu yeni fabrikamızda tek vardiyada yıllık 31.000 ton üretim yapmayı planlamaktayız. Üretimimiz tam otomatik, tam otomasyonlu makine sistemleriyle ve sürekli hat üzerinde gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte, proje ve iş yoğunluğuna göre şartlar gerektirdiğinde insan gücü ve üretim kapasitesi arttırabilmektedir.

Teknik Ofis: Özellikle Oteller, Alış Veriş Merkezleri, Endüstri Yapıları ve Villa sitelerinin proje yönetiminde tecrübeli bir kadromuz bulunmaktadır. Genç ve dinamik takım ruhuyla farklı tipteki projeleri, çağdaş tasarım kriterlerine ve mühendislik analizlerine göre uygulamalara paralel olarak tecrübe edinmiştir.

ÜRÜNLER

Mühendislik, müteahhitlik, çelik konstrüksiyon, enerji sektöründe HES ve JES projeleri, proje yönetimi, kalite kontrol danışmanlığı ve denetimi.

Şirket Adı : ERKİZ MÜHENDİSLİK İNŞAAT GIDA TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.


Telefon : +90 342 337 98 63


Fax : +90 342 337 98 65


E-posta : info@erkiz.com


Adres : 2. OSB. 83221 Nolu Cad.No:41 - Şehitkamil / Gaziantep


Web Site

E-Katalog