Küçükparmak Mühendislik

Firmamız 1948 yılında kuruldu, çeşitli konularda fason imalat ve mühendislik hizmetleri verdikten sonra çalışmalarımızı Dişli TRANSFER POMPALARI konusuna yoğunlaştırdık ve yarım asırı aşan tecrübemizi, teknik bilgi ve teknoloji ile birleştirdik. Ürettiğimiz KUPAR marka’lı dişli transfer pompalarımız sektörde aranılan marka haline geldi. Kaliteden ödün vermeden satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini hep ön planda tutuyoruz.

AR-GE faaliyetlerini duraksamadan devam ettirerek, geçen yıllar içinde hem ürün çeşidimizi arttırdık, hem de ürettiğimiz ürünlerin geliştir­ilmesi ile ilgili ciddi çalışmalar yaptık ve bu çalışmalar sonunda sektörde önemli sorunlara ciddi çözümler getirdik.

Halen ürün portföyümüzde HELİS DİŞLİ POMPALAR ve İÇDİŞLİ POMPALAR olmak üzere iki grupta 20’den fazla ürün çeşidi bulunmaktadır. ISO-9001 kalite yönetim sistemi uygulanarak üretilen pompalarımız, makine emniyet yönetmeliklerine uygun olup ve ürünlerimizde CE işareti bulunmaktadır

Dişli pompa imalatı yanında firmamız sektörde Endüstriyel malzeme olarak bilinen; Pirinç, Bronz, Bakır, Alüminyum, sert sanayi plastikleri, teflon ve teflon ürünleri, fiber ve tüm paslanmaz çelik ürünleri ticareti konusunda da bölge ihtiyacının karşılanması konusunda önemli bir tedarikçi haline gelmiştir.

Şirket Adı : KÜÇÜKPARMAK MÜH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.


Telefon : +90 342 235 17 59


Fax : +90 342 235 39 85


E-posta : satis@kuparpompa.com


Adres : Sanayi Mah. 60017 nolu Cad. No:10 Şehitkamil / Gaziantep


Web Site

E-Katalog